• hbilgic
  • 195 gösterim
  • Ocak 3, 2018
  • 0
  • 14

Worms 3 Oyunu Hakkında Bilgiler

Teknoloji gün geçtikçe ilerlemektedir. Her geçen gün de çok daha farklı oyunlar piyasaya sürülmektedir. Akla hayale gelmeyecek kahramanlar ve oyun ortamları oluşturulmaktadır. Bilgisayar oyunları son sürat ve hatta hızını arttırarak gelişmeye devam etmektedir.  Bu oyunlar içinde efsane olmuş bir oyundan bahsedeceğiz. Worms 3 oyun tanıtımını yapacağız. Oyun sevimli ve minik solucanlardan oluşmuş 4 kişilik ekipler halinde oynanıyor. Oyun bir adada geçiyor. Ve de takımlar türlü silahlarla savaşıyorlar. Son derece eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Aslında oyundaki amaç, kurtçuklardan oluşan ekipler arasındaki savaştır. Oyunda takım kurabiliyorsunuz. Her türlü takım özelliklerini de değiştirebilmeniz mümkün. Seslerini dahi düzenleyebiliyorsunuz. Kurtçuklar silah kullandıkları gibi dillerini de kullanıyorlar. Hatta dilleri daha tehlikeli diyebiliriz. Oyununuzun zorluk derecesine göre düşmanınız sizi anında vurabiliyor. Bu anlarda da haliyle hilelere başvuruyorsunuz tabi ki. Zor durumda kaldığınız zaman, teleport, jetpack gibi yer değiştirmekte kolaylık sağlayan aletlerde var. Bu sayede kuytu köşelere kaçabiliyorsunuz. Worms 3 oyun için söyleyebileceğimiz bir başka şey de, oyunun içinde takımınızın ve solucanlarınızın isimlerini verebilir, mafya ve siber gibi birçok sesten birini, içlerinde Türkiye’nin de bulunduğu temsili bayrağınızı, takımınızın rengini ve de özel silahınızı seçebiliyorsunuz. Artık boyunca zorlu ve birbirinden keyifli görevlere çıkmak için hazırsınız.

Oyunun grafikleri tamamen 3D ve sanki kendinizi dev bir harita üzerinde sanıyormuşçasına bir izlenim yaratıyor. Haritalar birbirinden eğlenceli ve komikçe yapılmış. Sıkı bir savaş için her şeyi bulabilmeniz mümkün. Kurtlar çok şirin mesela. Mimikleri derseniz çok komik. Worms 3 oyun içinde anlatmamız gereken başka bir konuda ses efektleridir. Kurtların birbirlerine söyledikleri zaten ayrı bir komedi. Silah sesleri ve patlama efektleri de bir o kadar gerçekçi oyun içinde. Oyun tam anlamıyla teknolojiye ayak uydurmuş durumdadır. Kurtlarsa yine eğlenceli ve komik.

  • Ocak 3, 2018 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 14

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?