• hbilgic
  • 188 gösterim
  • Şubat 4, 2018
  • 0
  • 16

Şanlıurfa Sosyal İçerik Platformu

Başta kendine Has Urfa Gündemi ve Şanlıurfa ya dair tüm haberler olmak üzere Şanlıurfa gündemini bizim aracılığımızla takipte kalabilirsiniz. Kısaca sosyal loca Urfa Haber merkezi siz değerli izleyenlerimizle sürekli iletişim halinde. Matematik Gündemi kategorimizle matematik ile ilgili gerek yerel gerekse ulusal haberleri takip edebilirsiniz. Matematikle ile alakalı birbirinden ilginç bilgileri bu bölümden öğrenebilirsiniz. Matematik dünyası kategorimiz ile ilginç ve bir hayli eğlenceli olan haberler yine matematik dünyası kategorisinde bulunuyor ilginç matematiksel videolarımızı da bu bölümden izleyebilirsiniz.

Haftanın sorusu bölümü ile her hafta yeni bir zeka sorusunu sizlere sunuyoruz. Haftanın zeka sorusuna doğru cevap vererek birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Ünlü matematikçilerin hayatlarını anlattığımız bölümümüzde gelmiş geçmiş en iyi matematikçilerin hayatlarını öğrenebilirsiniz. Ünlü matematikçilerin ortaya koyduğu eserleri bu bölümden takip edebilirsiniz. Ayrıca tamamen sizden gelen ürünlerle oluşan sayfamız olan Sizden Gelenler bölümü ile kendi yazılarınızı ve düşündüğünüz projeleri diğer insanlarla paylaşarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu platformda daha da fazlası bulunmakta, ister bilgisayarınızdan ister mobil cihazınızdan oyunlar oynayarak doyasıya eğlenebilirsiniz. Foto galeri bölümünde yurdumuzun çeşitli yerlerinden çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Sizler de çektiğiniz fotoğrafları iletişim bölümünden bize yollayabilirsiniz. Video galeri bölümünde kendimize ait videoları izleyebilirsiniz. Teknoloji bölümünde android uygulama tanıtımlarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olanları cihazınıza yükleyebilirsiniz. Telefonunuzda bu uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz. Yemek tarifleri bölümünde yöresel yemekler başta olmak üzere her türden yemek tarifini yine kendi anlatımlarımız ile bu bölümden takip edebilirsiniz. Bu tariflerle sizlerde evinizde gönül rahatlığı ile kendi yemeklerinizi kendi elleriniz ile hazırlayabilirsiniz.

Pasta tariflerinin bulunduğu kategorimizden paylaştığımız pasta tariflerini takip ederek evinizde birbirinden güzel pastalar yapabilirsiniz. Dahası da var Burç Dünyası sayfamız ile kendi burcunuzu takipte kalabilir ve haftalık olarak sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Matematik burcunu sizler için sayfamıza ekledik matematik burcu size ne getirecek sayfamızdan takip edebilirsiniz. Köşe yazarlarımız ile Şanlıurfa gündemine dair ve Şanlıurfa Haberleri ile ilgili yorumlarıyla köşe yazarlarımız aracılığı ile takip edebilirsiniz. Şanlıurfa ile ilgili köşe yazıları tam sizlere göre sizi bilgilendirmeye yönelik yazılardır ve sizlere sadece köşe yazarlarımızın yazılarını takip etmek düşer. Kısaca sosyal loca tam bir sosyal içerik platformudur ve Şanlıurfa için birbirinden güzel içerikler üretmeye devam edecektir.

  • Şubat 4, 2018 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 16

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?