• hbilgic
  • 252 gösterim
  • Eylül 26, 2017
  • 0
  • 18

PicoPix Cep Projektörü Nedir? | PicoPix Projektörler!

Teknolojik Ürünlerin Hayatımızdaki yeri nedir ?

Teknolojik ürünler hayatımıza girdiğinden beri hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bilim ışığında üretilen bütün teknolojik aletler insan hayatındaki iş gücünü azaltmak için üretilmiş ve bilimi kullanarak doğaya üstünlük sağlamak adına tasarlanan rasyonel bir disiplin örneğidir. Teknoloji bilim adamlarının uygulamalı olarak yaptıkları bir sanat dalı olup tüm dünya ile iletişim kurmayı sağlayan ve her türlü bilgiye anında ulaşmayı daha kolay hale getirmektedir. Teknoloji denince ilk akla gelen ürünlerin herkesin evinde bulunan televizyon telefon, bilgisayar,cep telefonu,çamaşır makinesi bulaşık makinesi diye sıralayacağımız bir çok ürün sayabiliriz.

PicoPix Cep projektörü nedir ?

Bu makalede sizlere tanıtmak istediğim teknolojik ürünlerin başında gelen ve son zamanların en popüler ürünü olan cep projektöründen bahsetmek istiyorum.Cep projektörü her ne kadar duyulmamış bir ürün olsada daha çok gençlerin ilgi gösterdiği bir ürün haline gelmiştir. Her ne kadar gençlerin ilgi odağı olmayı başarmışda olsa her yaştaki insanın tercih edebileceği bir ürün halini almıştır Cep projetürünün fazla bilinmemesinin sebebi bu ürünün çok yeni olmasından kaynaklanmaktadır. Cep projektörü birçok özelliği bir arada barındırmaktadır. Bu özelliği sayesinde Her eve girmeyi garantileyen bir ürün olma yolundadır Gelin hep birlikte aşağıda bu ürünü tanıyalım.

Cep Projektörü PicoPix nedir ne işe yarar ?

Cep projektörü bir diğer ismi ile PicoPix olarak bilinen bu küçük aygıt birçok cihazın ayrı ayrı yaptığı işlemlerin hepsini kendi içinde barındırmaktadır. Bu güzel ve modern teknoloji ürününün kullanım özelliklerinden örnek verecek olursak PicoPix cep projektörünü birebir cihazlarınıza bağlayarak en çok sevdiğiniz görüntüleri ortam içeriğini 120 inçe kadar yükseltebilirsiniz. Veya 120 ince kadar yüksek ekran formatına göre görüntüleyebilirsiniz. YouTube videolarınızı ve bu gibi web türü içeriklerinizi cep projektörü sayesinde sevdiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Ve bu cihaz sayesinde kendi ağınızı kurarak diğer cihazlara bağlanabilir ve 2 saatlik pil süresi özelliği sayesinde parlak renkler ve yüksek kontrast LED teknolojisi ile farklı cihazlara kablosuz olarak bağlanabilir. Videolarınızı SD karttan veya USB çubuğundan oynatabilirsiniz. Resimlerinizi 120 inçe (350cm) yansıtabilirsiniz

  • Eylül 26, 2017 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 18

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?