• hbilgic
  • 142 gösterim
  • Ocak 29, 2018
  • 0
  • 15

Microsoft Office Uygulaması ile işiniz cebinizde

Gelişen teknoloji sayesinde artık bilgisayarların yanı sıra telefon ve iPad cihazlarımız sayesinde internete bağlanabiliyoruz ve internet uygulamalarını kullanabiliyoruz. Her alandaki birçok işimizi telefon üzerinden halledebiliyor ve paylaşabiliyoruz. Bu teknolojiye yeni eklenen Microsoft Office uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarda kullanabiliyoruz.

Microsoft Office uygulaması sayesinde işlerimizi daha basit hale getiriyoruz. Örneğin; sürekli yoğun bir çalışma sistemi olan bir firmayız. Fakat üretilen ürünlerin pazarlamasını da yapabilmek için sürekli seyahat etmemiz gerekiyor ve bunun yanı sıra hazırlamamız gereken evrak ve yazılar var işte tamda bu anda devreye cihazınızda da kullanabileceğiniz Microsoft Office uygulaması giriyor. Uygulama bilgisayarlarda kullanılandan biraz farklı olmasına rağmen kullanımı basit ve yararlı bir programdır. Fakat tabii ki öncelikle bu programa abone olmamız gerekmektedir. Abonelik oluşturmadan da bir takım işlemler yapmamız mümkün. Mesela e-mailimize gelen Word, Excel belgelerini cihazımızdan görüntüleye bilmemiz gibi işlemleri yapabiliriz. Fakat yıllık aboneliğimizi oluşturmazsak belgeler üzerinde değişiklik yapma ya da belge oluşturma gibi işlemleri kullanamıyoruz. Tüm bu uygulamaları kullanabilmek için Office 365 hesabı yani Hotmail.com ya da live.com uzantılı adrese sahip olmamız gerekmektedir. Aksi takdirde yine bu uygulamadan faydalanmamız mümkün değildir. Hotmail adresine sahip olup ve Office 365 aboneliği oluşturduktan sonra işlerinizi cihazlarınızdan her an takip edebilirsiniz.

Microsoft Office uygulaması sayesinde farklı bir şehre seyahat ederken bile işinizle ilgili yazıları ve teklifleri oluşturup daha çok hizmet verme şansına sahip olabilirsiniz. Sunumlarınızı cihazınıza yükleyip bu sayede her saniye işinizle ilgili dokümanlara ulaşabilir ve işinizi cebinizde taşımanın ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

  • Ocak 29, 2018 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 15

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?