Teknoloji
Google Stadia Nedir
Google Stadia Nedir?

Google Stadia Nedir? Bulut sistemler artık hayatımızın her anına girmeyi bir şekilde başarıyorlar. Dosya depolama, web barındırıcısı vb. gibi birçok alanda aktif..

Yandex Navigasyon – Navigasyonda Yeni Dönem 2018

Navigasyon uygulamaları arasında en iyilerinden biri olan Yandex Navigasyon diğer navigasyon uygulamaları göz önüne alındığında sunmuş olduğu farklılıklarla göze..

Microsoft Office Uygulaması ile işiniz cebinizde

Gelişen teknoloji sayesinde artık bilgisayarların yanı sıra telefon ve iPad cihazlarımız sayesinde internete bağlanabiliyoruz ve internet uygulamalarını..

Facebook Sayfa Yönetici Uygulaması

Facebook'u çok sık kullananlar için bu uygulama gerçekten bir harika! Eğer siz de sıkı bir Facebook kullanıcısıysanız ve yönetiminizde farklı Facebook sayfalarınız..

Battery Doctor Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Battery Doctor Uygulaması Nedir ve Ne İşe Yarar? Akıllı telefonların özelliklerinin ve programlarının fazla olması sebebiyle hızlı batarya boşalma sorunları ile..

Kuantum Bilgisayarı Nasıl Çalışır?

Kuantum Bilgisayarı Nasıl Çalışır? Kuantum bilgisayarları, Kanada Başbakanı Justin Trudeau tarafından bile dile getirilmiş, herkesin ismini duyduğu fakat çoğu..

PicoPix Cep Projektörü Nedir? | PicoPix Projektörler!

Teknolojik Ürünlerin Hayatımızdaki yeri nedir ? Teknolojik ürünler hayatımıza girdiğinden beri hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı..

Masaüstü mü Dizüstü mü
Dizüstü mü yoksa Masaüstü mü almalıyım?

Dizüstü mü yoksa Masaüstü mü almalıyım? Bilgisayar kullanıcıları tarafından merak edilen ayrıntılardan biri de dizüstü mü yoksa masaüstü bilgisayar mı..

u11 htc
HTC U11 inceleme

Htc U11 incelememize kutusu ile başlamak istiyorum. Telefon kutusunun içinde quick charge 3.0 adaptörünün yanında 3.5 mm jack'e çeviren adaptör ile bir de kulaklık..

Dobi Nedir Dobi Robot
1069 Robot Aynı Anda Dans Ederek Dünya Rekoru Kırdı

Çinli şirket tamı tamına 1069 robotu aynı anda dans ettirerek Guinnes Rekorlar Kitabına adını yazdırmayı başardı. Bu kitaba kimler girmedi ki. Dişiyle kepçe..