fortnite oyna yukle
  • hbilgic
  • 196 gösterim
  • Kasım 12, 2018
  • 0
  • 2

Fortnite Yükle Ücretsiz Oyna!

Belkide fantastik oyunların içerisinde birinci sıraya yerleşebilecek bir oyun desek abartmış olmayız. Son zamanlarda muhteşem çıkışlar yaşayan hayatta kalma oyunlarından biri olan fortnite ücretsiz oynamak henüz mümkün değil fakat oyun tamamıyla bittiğinde ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Şimdilik oyunun mobil versiyonu bulunmuyor fakat ilerleyen zamanlarda çıkacağı konusunda geçtiğimiz günlerde açıklamalar yapılmıştı.

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen bir oyun olup oyunu yayınlama işini Epic Games üstlenmiş bulunuyor. Farklı farklı modları bulunan fortnite oyununda Save the world modu halen yapım aşamasında bulunuyor. Save the world modu bittiğinde oyun ücretsiz hale gelecek. Oyunu Epic Games resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Fortnite Battle Royale Modu

Fortnite BR modunda 100 kişi aynı haritada yaşamlarını devam ettirmek için mücadelelerde bulunarak hayatta kalan son kişi veya takım olmaya çalışıyorlar. İster tek kişi olarak oynayın isterseniz 4 kişilik takımlar halinde oynayın oyun size hem takım oyunu hem de tek kişi olarak oynama imkanı sunuyor. Fortnite BR deki dünya PubG haritalarına göre daha küçük olduğunu belirtmekte fayda var. PubG daha gerçekçi bir oyun sunarken Fortnite daha fantastik bir oyun zevki sunuyor. Birinin fantastik birinin ise daha gerçekçi bir oyun sunmasından dolayı bu iki oyunun karşılaştırılması bana pek doğru gelmiyor.

 

Fortnite Battle Pass Modu

Fortnite oyun için hazırlamış olduğu Battle Pass modu ile tamamı fantastik olmak üzere yepyeni oyun argümanlarını kullanıma sunuyor. 10$ karşılığında kullanıma sunulan bu argümanların hepsini bir anda kullanamıyorsunuz argümanların bir kısmını günlük yapmış olduğunuz görevlerden kazandığınız puanlar ile aktif hale getirebiliyorsunuz. Yok ben hemen kullanmaya başlamak istiyorum derseniz de biraz paraya kıymanız gerekiyor.

 

  • Kasım 12, 2018 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 2

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?