• hbilgic
  • 197 gösterim
  • Ocak 27, 2018
  • 0
  • 13

Block City Wars Oyunu 2018

Günümüz teknolojisi ilerledikçe, bilgisayarda ve telefonda oynayabileceğimiz birçok yeni oyun tasarlanmaktadır. Özellikle bağımlılık yaratabilecek oyunlar daha da ilgi çekmektedir.  Bu oyunlar arasında block city wars oyun tanıtımı da yer almaktadır. Şehrin içinde dilediğinizce gezinebilir, istediklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. En çok suç işlenen şehirdir burası. Bu şehir misyonerler, profesyonel hırsızlar, düşmanlar ve birbirinden çılgın sürücülerle doludur. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız bu şehrin sokaklarında çok gaddar olmanız gerekmektedir. Çünkü hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz. Oyun içinde size verilen görevleri yapmanız gerekmektedir. Kendinizi amansız bir mücadelenin içinde bulacağınız kesindir.

Oyunun adında anlayacağınız gibi oyun savaş oyunudur.  Oyundaki amaç; şehirdeki insanları öldürerek, para kazanmak ve kazandığınız paralarla oyundaki karakterinizi geliştirmek ve de oyun içinde daha yüksek seviyelere sahip olmaktır. Oyun içinde ne kadar çok üst seviyelere çıkarsanız, savaşlardaki galip gelme şansınız da bir o kadar artacaktır. Oyunun içinde istediğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz. Hırsızlık, kavga, son sürat araç kullanma bunlardan sadece bazılarıdır. Hatta çete bile kurarak düşmanlarla savaşabilirsiniz. İsterseniz görevleri yapmayı bırakarak, serbest bir şekilde yapmak istediklerinizi yaparak oyununuza devam edebilirsiniz. Block city wars oyun tanıtımında savaşırken araç kullanabiliyorsunuz. Değişik şekillerde, renklerde ve güçte araçlar mevcuttur.  Yalnız araç içindeyken ateş edemiyorsunuz. Ancak araçtan dışarı çıkarak ateş edebiliyorsunuz.

Oyunda birçok harita ve modlar bulunmaktadır. Oyunda karakterinizin saç, cilt vb. özelliklerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. En eğlenceli kısım ise, oyunda arkadaşlarınızla beraber oynayabilmenizdir. Arkadaşlarınızla görevler yapabilir, yarış yapabilir, düşmanlarınızdan kurtulabilir isterseniz de serbestçe hareket edebilirsiniz. Block city wars oyun tanıtımında silah da kullanabiliyorsunuz. Silahlarda otomatik nişan özelliği mevcuttur. Sadece kime saldıracaksanız ona bakmanız yeterli oluyor. İster online isterseniz de simple modunda oyunu oynayabiliyorsunuz.

  • Ocak 27, 2018 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 13

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?