Android
Facebook Sayfa Yönetici Uygulaması

Facebook'u çok sık kullananlar için bu uygulama gerçekten bir harika! Eğer siz de sıkı bir Facebook kullanıcısıysanız ve yönetiminizde farklı Facebook sayfalarınız..

7 Dakikalık Egzersiz Uygulaması ile daha sağlıklı yaşayın!

Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolları dengeli beslenme ve tabi ki birde düzenli olarak egzersiz yapmaktan geçer. Fakat birçoğumuz spor salonlarına gidip egzersiz..

Battery Doctor Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Battery Doctor Uygulaması Nedir ve Ne İşe Yarar? Akıllı telefonların özelliklerinin ve programlarının fazla olması sebebiyle hızlı batarya boşalma sorunları ile..

Worms 3 Oyunu Hakkında Bilgiler

Teknoloji gün geçtikçe ilerlemektedir. Her geçen gün de çok daha farklı oyunlar piyasaya sürülmektedir. Akla hayale gelmeyecek kahramanlar ve oyun ortamları..

Android Nedir? Nasıl Çalışır?

Son senelerin en önemli yeniliklerinden biri Android kökenli akıllı cihazlarıdır. 2010 yılından sonra topluma daha da yayılan ve bugün kullanılan telefonların..

Android Yemek Uygulamaları
Android İçin En İyi Restaurant Uygulamaları

Android İçin En İyi Restaurant Uygulamaları En iyi restaurant bulma uygulamaları sayesinde android cihazınız üzerinden bulunduğunuz kentteki en iyi restaurantlara..

açık kaynak kodlu android uygulamalar
Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz 10 Android Uygulaması

Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz 10 Android Uygulaması Mobil cihazlarında açık kaynak kodlara erişim imkanı oldukça azdır. Bu nedenle kullanıcılar bu konularda ciddi..